Pazartesi - Cumartesi08:00 - 21:00
Genel MüdürlükMerkez Mahallesi Güngören Cad. 714. Sokak No:23 Bağcılar İstanbul
Bizi takip edin


Hakkımızda

Düzgünler Eğitim Hizmetleri Turizm Otelcilik Ve Ticaret Limited Şirketi kuruluşu olan Özel Düzgün Akşam Liseleri, örgün eğitim hakkını kullanamayan lise öğrencilerine tekrar lise mezunu olma ve üniversiteyi kazanma imkanı sağlamak amacıyla 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında faaliyete geçmiştir.

Düzgün Akşam Liseleri ilk olarak 2014 yılında Bağcılar şubesinde Eğitim Öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Okulumuz, belli sebeplerden ötürü örgün eğitim dışı kalmış bireylerin tekrar lise düzeyinde eğitim alabilmelerine olanak sağlayan bir kurumdur. Öğrencilerimiz bu sayede hem iş hayatlarında hem de öğrenimlerine devam etmek isterlerse üniversite hayatlarında kendilerini bir adım öne çıkarabilecek eğitimi ve özgüveni okulumuzdan almaya devam edebiliyorlar.

Şirketimiz, belirlediğimiz hedeflere ulaşabilmek ve topluma daha yararlı bireyler yetiştirebilmek adına 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında Anadolu Yakasında Sultanbeyli Şubesi ile faaliyetlerini genişletmiştir. Bu sayede İstanbul’un iki yakasında da yer alarak bir çok ilçeye hitap edebilme ve daha fazla insana ulaşabilme imkanı bulmuştur. Okulumuza kayıt olabilmek için öğrencilerin üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Açık Öğretim Liselerinden veya mevcutta öğrenim gördükleri okullarından (iki yıl başarısız olma ya da 18 yaşını doldurmuş olma şartı ile) okulumuza geçiş yapabilmektedirler. Lise öğrenimlerini tamamlayan öğrencilerimiz iş hayatında daha kolay iş bulabileceği gibi ekonomik olarak daha iyi seviyelerde de çalışmaya devam edebileceklerdir. Bu sayede sosyal yaşamlarında bu durum tüm ailesi için artı olarak geri dönecektir.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Florya Şubesi ile faaliyet alanını daha da genişleten Düzgün Akşam Liseleri her yıl binlerce öğrenciyi tekrar okul hayatına başlatan ve yüzlerce öğrenciyi de mezun ederek topluma kazandıran bir kurum olmuştur.

Okulumuz gelecek dönemlerde de toplumdaki ortaöğretim mezunu olmayan bireylere eğitim vererek toplumun eğitim seviyesini yükseltmeye devam edecek ve topluma daha yararlı bireyler yetiştirerek ülkemizin gelişimine katkıda bulunacaktır.

DÜZGÜNLER EĞİTİM HİZMETLERİ TURİZM OTELCİLİK VE TİC. LTD. ŞTİ.YÖNETİM KURULU

ONURSAL BAŞKAN

Hamza DÜZGÜN

hamza@duzgunaksamlisesi.com
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Tamer DÜZGÜN

tamer@duzgunaksamlisesi.com
YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Alper DÜZGÜN

alper@duzgunaksamlisesi.com
GENEL KOORDİNATÖR

Erhan AÇAR

erhan@duzgunaksamlisesi.com

İLETİŞİMGenel Müdürlük

Adres
Merkez Mah. 714. Sok. No:23 Bağcılar İstanbul
Telefon
0212 462 62 60
0532 179 21 37
Email
info@duzgunaksamlisesi.com

Bize UlaşınGenel Müdürlük
Şubelerimizi ziyaret edebilir ya da istediğiniz zaman bize e-posta gönderebilirsiniz.
ŞubelerimizNeredeyiz?
Aşağıdaki lokasyonlardan size en yakın şubemizi tercih ederek bizlere ulaşabilirsiniz.
Bizi Takip Edin
Bize UlaşınGenel Müdürlük
Şubelerimizi ziyaret edebilir ya da istediğiniz zaman bize e-posta gönderebilirsiniz.
0212 462 62 60
ŞubelerimizNeredeyiz?
Aşağıdaki lokasyonlardan size en yakın şubemizi tercih ederek bizlere ulaşabilirsiniz.
Florya : 0212 652 52 53
Bağcılar : 0212 462 62 60
Sultanbeyli : 0216 496 03 29
Bizi Takip Edin